Cam Şişe Yıkama Makinesi

Su yaşam kaynağıdır, değerli ve kıymeti bilinmesi gerekir.
Yaren Makina bu bileşenler ile cam şişe yıkama makinelerini; hijyen ve ürün güvenliği açısından hataya imkan vermeden gıdaya uygun paslanmaz materyaller ve endüstriyel ekipmanlar ile gelişen modern teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetinin üzerinde üretim yapmaktadır. Bu vizyonu ile cam şişe yıkama sektöründe hızla yükselen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir

Yaren makine, cam şişe yıkama makinelerini sterilize edilmek üzere 2 temel tasarım ile uygulamaktadır; Bunlar basınçlı su ile yıkama çalkalama makineleri ve filtre edilmiş basınçlı hava ile dönüşümlü- dönüşümsüz cam şişeleri sterilize eden makinelerdir. Yüksek verimli ve Ultra hassas teknolojilere dayanarak özel sistemler ile ham maddede tasarruf sağlar. Sonuç olarak maliyetleri düşürür son derece çevre dostu sistemlerdir.

Cam şişe yıkama makineleri , müşterilerimizin değişik tip, ebat ve gramaj çeşitliliğine uygun olarak istenilen doğrultuda kapasite düzeyine sahip etkili bir yıkama döngüsüne olanak tanıyan son derece kullanımı kolay minimum bakım gerektiren ve aynı doğrultuda minimum arıza süresi sağlaması amacıyla yüksek kalite standartları ve ileri teknoloji ile tasarlanmaktadır.

Yaren makine, cam şişe yıkama projelerinizde sektörün iç ve dış dinamiklerini analiz ederek proje ile ilgili kişisel ve kurumsal beklentilerin gerçekçi bir düzeye konumlandırılması noktasında ücretsiz danışmanlık hizmeti sunar.

ÜRÜN VİDEOSU

_
image

TEKLİF FORMU

_