Dünyamızın son dönemde yaşadığı başlıca problemlerden biri de çevresel atıklar ve tek kullanımlık pet, plastik gibi materyaller. Dünya hızla tek kullanım ürünlerden geri dönüşümlü temizlenebilir şişe kullanımına geçmektedir. Bu sebeple cam şişe yıkama makinesi kullanımı hızla artmaktadır.

Cam şişe yıkama makinesi, bayilerden geri gelen şişelerin hijyenik olarak temizliğini yapan makinedir. Yüksek hijyen ve performans sağlayan cam şişe yıkama makinesi yüksek oranda maliyet anlamında düşüş sağlamaktadır.

Cam şişe yıkama makinesi, 5 aşamalı olarak toplamda 32 istasyon yıkama ile cam şişelerinizi yıkamaktadır.

1-İstasyon: Ön yıkama istasyonudur. Şişelerin ilk temizlenme ve kirlilikten arınma istasyonudur. Toplamda süzülme dahil 7 istasyon hem iç hem dış yıkama işlemi yapmaktadır.
2-İstasyon: Deterjan istasyonu. Bu istasyonda deterjanlı sıcak su ile 65 derecede yıkama yapmaktadır. Toplamda süzülme dahil 11 istasyon hem iç hem dış yıkama işlemi yapmaktadır.
3-İstasyon: Durulama istasyonu. Bu istasyonda şişelerin deterjanlı sıcak su ile yıkandıktan sonra deterjan kalıntılarından arınması için şişelerin durulanması işlemini yapar. Toplamda süzülme dahil 4 istasyon hem iç hem dış yıkama işlemi yapar.

4-İstasyon: Dezenfektan istasyonu. Bu istasyonda cam şişelerimizin dezenfekte işlemi gerçekleşmektedir. Toplamda süzülme dahil 4 istasyon hem iç hem dış yıkama işlemi yapar.
5-İstasyon: Final durulama istasyonu: Bu istasyonda cam şişelerimizin dezenfekte edildikten sonra son yıkama işlemi gerçekleşmektedir. Bu istasyonda isteğe bağlı olarak ozonlu son durulama işlemi de mümkündür. Toplamda süzülme dahil 6 istasyon hem dış hem iç yıkama işlemi yapar.

Cam şişe yıkama makinemiz, komple paslanmaz krom dan imal edilmektedir. Üzerinde kullanılan diğer parça ve ekipmanlar gıda normuna uygun imal edilmiştir.

Cam şişe yıkama makinesi, üzerinde kullanılan italyan pompalar sayesinde basınçlı ve uzun süreli sorunsuz üretim sunar. PLC kontrollü makinamız tamamen otomatik ve dokunmatik paneli sayesinde kullanım rahatlığı sunar.

image

TEKLİF FORMU

_