Damacana Dış Yıkama Makinası

Bayilerinizden gelen boş damacanalarınızın dış kısımlarındaki çamur, kum gibi materyallerin temizlenmesini sağlayan makinadır.

Her ne kadar önemsenmese de bize göre hat içerisindeki en önemli makina. Çünkü damacananızın dış kısmı ne kadar temiz olursa iç yıkama makinanızın temizliğide o kadar temiz sonuç verir.

Damacana dış yıkama makinasının içerisinde bulunan özel nozullar sayesinde damacananın dışını rahatlıkla temizler. İsteğe bağlı olarak içerisindeki banyo sayısı arttırılabilir ve banyolara ısıtıcı ilavesi de yapılabilir.

Özel italyan pompalar sayesinde uzun süre sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Damacana dış yıkama makinasının üst tarafındaki damacananın ağzını kapatan kanal sayesinde kesinlikle damacana şişesinin ağız ve iç kısmına kirli su teması olmaz.

Damacana dış yıkama makinası, için dizayn edilmiş konveyör sayesinde şişelerin özellikle alt kısımlarını da rahatça temizleyebilmektedir.

Dış yıkama makinası, içerisinde bulunan sistem sayesinde damacanalarınız 360 derece dönerek şişe üzerinde yıkanmadık yer bırakmamaktadır.

Damacana dış yıkama makinesi tamamen paslanmaz krom 304 kaliteden imal edilmiştir. Üzerinde kullanılan diğer parçalar ise gıda normuna uygundur.

ÜRÜN VİDEOSU

_
image

TEKLİF FORMU

_