Damacana Dolum Makinası

19 Lt PC (Damacana) Dolum Makinası

-Damacana dolum, makinamız yıkama makinasından çıktıktan sonra hijyenik ortamda dolumunu gerçekleştiren makinadır.
-Bu makinamız iki şekilde imal edilmektedir. Bunlar lineer ve rotary makinalardır.
-Bizim en çok tercih ettiğimiz makina lineer olandır. Çünkü lineer makinanın kullanım kolaylığı ve bakım maliyetinin azlığı ön plandadır.
-Lineer dolum, makinamızın çalışma prensibi şişelerin dış etkenlerden uzak tutularak hijyenik ortamda ve doğru oranda dolumunu gerçekleştirmek. Bu hijyen ortamını makina üzerinde bulunan hepa filtreler sayesinde sağlamaktayız.
-Damacana dolum makinasını ön plana çıkaran bir diğer özellik nozul ve vana sistemimizdir. Bu tasarım sayesinde dolum esnasında suyu köpürtmeyerek daha hızlı ve daha homojen dolum yapabilmekteyiz.
-Dolum makinamızda litre ayarımız çok basit uygulanabilmektedir.
PLC üzerinden dokunmatik ekran sayesinde her bir nozulun litre ayarını yapabilmekteyiz.

-Dolum makinamızın nozullarını kontrol eden her bir kafada flow metre mevcuttur. Bu bize hem kullanım ve ayar kolaylığı sağlarken hem de hassas dolum imkanı vermektedir.
-Dolum makinamızda kullanılan malzeme olarak suyun temas ettiği her nokta 316 l kalite paslanmaz olup ozona dayanıklı materyal kullanılmıştır. Ayrıca makina şase ve kaporta kısmı tamamen 304 l kalite paslanmazdan imal edilmiştir.
-Makinamızın PLC gurubu ve elektronik kısmı omron marka ile uygulama yapılmıştır. Makina komple otomasyonel kontrol sayesinde otomatik bir makinadır.

ÜRÜN VİDEOSU

_
image

TEKLİF FORMU

_